Turto valdymo ir priežiūros skyrius
Laižuvos g. 3

Darbo laikas

P–K
8.00–17.00
Pn
8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

PRANEŠIMAI DĖL BALSAVIMO RAŠTU

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Dariaus ir Girėno g. 1, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Dariaus ir Girėno g. 6, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Vazmupio g. 5, Tučių I k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Vytauto g. 34, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Kaštonų g. 7, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Vytauto g. 34, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Kaštonų g. 7, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Mažeikių g. 78, Griežės k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Vazmupio g. 5, Tučių I k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo S. Daukanto g. 5, Mažeikiai bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Naftininkų g. 20, Mažeikiai bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Stulpo Upelio g. 5, Daubarių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Konstantino Pliaterio g. 49, Plinkšių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Išlaužos g. 20, Plėnakių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Račių g. 4, Račių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Pavirvytės g. 9, Pavirvytės k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Liepų g. 13, Račalių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl pakartotinio balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Buknaičių g. 79, Buknaičių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Boleslovo Kauno-Kaunackio g. 6, Bugenių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Stulpo Upelio g. 5, Daubarių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Telšių g. 8, Seda bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Liepų g. 13, Račalių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Buknaičių g. 79, Buknaičių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Pavirvytės g. 9, Pavirvytės k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Išlaužos g. 20, Plėnakių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Konstantino Pliaterio g. 49, Plinkšių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Račių g. 4, Račių k. bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Dėl balsavimo raštu, pasirenkant daugiabučio namo Ventos g. 17, Mažeikiai bendrojo naudojimo objektų administratorių, organizavimo

Kontaktai

Rima Podelienė
Vedėja
(8 443) 94 040, 8 614 20 774
Asta Gramaliauskienė
Vedėjo pavaduotoja
(8 443) 94 047, 8 699 20 461
Daiva Kuodienė
Vedėjo pavaduotoja
(8 443) 94 041, 8 693 91 985
Laima Akavickienė
Vyr. specialistė
(8 443) 94 041, 8 699 47 192
Jūratė Žilinskienė
Vyriausioji specialistė
(8 443) 94 043, 8 641 89 033
Paulius Vyšniauskas
Vyriausias specialistas
8 443 94 039, 8 656 88 024
Inga Norvaišienė
Vyresnioji specialistė
(8 443) 94 044, 8 655 40 223
Marija Stočkienė
Vyriausioji specialistė
(8 443) 94 045, 8 699 01 746
Germina Nabažienė
Vyriausioji specialistė
(8 443) 94 045, 8 652 71 260
Jurgita Ruzginienė
Vyriausioji specialistė
(8 443) 94 038, 8 652 39 110
Edmundas Lukas
Vyriausiasis specialistas
8 443 94 039, 8 650 58 789
Nijolė Česnauskienė
Vyriausioji specialistė
8 (443) 94 038
Lina Budreckienė
Vyriausioji specialistė
(8 443) 94 044, 8 656 49 978
Dalia Keršienė
Vyriausioji specialistė
(8 443) 94 044