Velykiniame konkurse nugalėtojus rinksime visi – skaičiuosime „patiktukus“

Netrukus – viena gražiausių pavasario švenčių  – šv. VelykosŠiemet jos ir vėl kitokios, tačiau kiekvieno mūsų namuose ir širdyse vis tiek bus! Tikime, kad laukimo metas bus pilnas velykinės nuotaikos, kūrybiškumo!

Kad laukimas suteiktų kuo daugiau džiaugsmo, Mažeikių rajono savivaldybė skelbia Velykinį konkursą, kurio nugalėtojus ir vėl rinksime visi – skaičiuosime „patiktukus“. 

Originaliai, kūrybingai ir išradingai marginkite kiaušinius, puoškite namus, įstaigų, įmonių ir organizacijų patalpas, viešąsias erdves, kurkite šventinius papuošimus – fotografuokite ir nuotraukas siųskite mums.

Nominacijos, į kurias gali pretenduoti konkurso dalyviai:

  • Gražiausias margutis
  • Originaliausias Velykų stalo papuošimas
  • Išradingiausiai papuošti namai
  • Išradingiausiai papuošta įmonė / įstaiga
  • Išradingiausiai papuošta viešoji erdvė

Gražiausią nuotrauką arba nuotraukų koliažą siųskite iki balandžio 5 d. elektroniniu paštu komunikacija@mazeikiai.lt. Nurodykite nominaciją, į kurią pretenduojate, papuoštos vietos adresą ar įmonės pavadinimą ir kontaktinę informaciją.

Visos nuotraukos bus sudėtos į penkis atskirus albumus oficialioje Mažeikių rajono savivaldybės Facebook paskyroje. Balsavimas vyks nuo balandžio 6 d. iki balandžio 11 d.

Balsuokite paspausdami ,,PATINKA“ po labiausiai patikusia nuotrauka. Tik jūsų balsai lems, kas taps konkurso nugalėtojais.

Laiminguosius skelbsime balandžio 12 d. Jų laukia dovanos!

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos