Vasarai baigiantis naujasis „Skate parkas“ – atvertas visiems

Mažeikiuose, Juodpelkio parke, baigiamas įrengti naujasis riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas. Statybos darbai jau baigti, dabar šalinami pastebėti statybos trūkumai, tvarkoma aplinka. Vasaros pabaigoje, baigus įgyvendinti projektą, taip vadinamas Skate parkas – atviras šios sporto šakos mėgėjams.

Parkas pradėtas projektuoti šių metų sausį. Kovo pradžioje vyko jo projektinių pasiūlymų svarstymas su visuomene (projektiniai pasiūlymai, vizualizacija – www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/riedučių-bmx-dviračių-riedlenčių-parko-naujos-statybos-mažeikiuose-projektinių-pasiūlymų-svarstymas-su-visuomene/). Sulaukta keletą pastabų, pasiūlymų – į juos projektuotojai atsižvelgė.

Mažeikių rajono ir Saldus savivaldybės įgyvendina bendrą Lietuvos ir Latvijos projektą „Mažeikiai ir Saldus. Aktyvi ir įsitraukusi bendruomenė“ (www.mazeikiai.lt/gyventojams/es-finansuojami-projektai/). Pagal šį projektą numatyta įrengti riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių (Skate) parkus Mažeikiuose ir Salduje bei organizuoti įvairius edukacinius užsiėmimus jaunimui, senjorams ir visiems gyventojams. Projekto pabaiga – gruodžio 31 d.  

Bendra projekto vertė – per 230 tūkst. Eur. Mažeikių rajonui tenkanti vertė – kone 127 tūkst. Eur, iš kurių beveik 108 tūkst. Eur – Europos regioninės plėtros fondo lėšos, likusi dalis – beveik 19 tūkst. Eur – savivaldybės biudžeto lėšos. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos