Vakcinacija: kaip ji vyks ir kur registruotis Mažeikių rajone

Šiuo metu Mažeikių rajone nuo COVID-19 skiepijami vyresnio amžiaus – 80 m. ir vyresni – asmenys.

Su kiekvienu iš jų individualiai telefonu susisiekė arba dar susisieks asmens sveikatos priežiūros įstaigos, prie kurios asmuo yra prisirašęs, darbuotojai.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas paklaus apie asmens apsisprendimą dėl skiepo. Jei senjoras pageidaus skiepo, darbuotojas jį įtrauks į norinčių vakcinuotis asmenų sąrašą ir informuos apie senjorui paskirtą konkretų atvykimo laiką.

Jei 80 m. ir vyresni asmenys nesulaukia skambučio ar turi kitų klausimų, gali kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, prie kurios yra prisirašęs.

VšĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras

Į savo šeimos gydytoją

VšĮ Sedos pirminės sveikatos priežiūros centras

Į savo šeimos gydytoją

VšĮ Mažeikių senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centras

Į savo šeimos gydytoją

UAB „Šeimos sveikatos centras“

Tel. (8 443) 25 566, mob. 8 698 53 300

UAB „Medikvita“

Tel. (8 443) 25 207, mob. 8 687 87 645

UAB „MediCa klinika“

Tel. (8 618) 00 193

UAB Dr. A. Biržiškos sveikatos centras

Tel. (8 443) 37464, mob. tel. 8 620 29789

UAB „Tirkšlių sveikatos namai“

Tel. (8 443) 48285, mob.tel. 8 686 98173

 Asmenys, kurie negali atvykti į skiepijimo centrą (dėl ligos, invalidumo ar pan. –  kai liga ar kita priežastis nesudaro kliūčių skiepytis nuo COVID-19 ligos), turi kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyriaus vyriausiąją specialistę (Savivaldybės gydytoją) Daivą Jurkūnienę, tel. 8 614  56 417. Nurodytu Savivaldybės gydytojos telefono numeriu gali kreiptis kiekvienas, kuris nori gauti informaciją apie vakcinaciją savo savivaldybėje, ar gyvena kitoje savivaldybėje nei jo registracijos vieta ir nori sužinoti, kur jam skiepytis. Informacijos apie skiepus rasite ir Mažeikių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt.

Primename, kad vakcinacija yra savanoriška, o tiek vakcina, tiek skiepijimo paslauga – nemokama. Visos vakcinos, kuriomis skiepijama, yra saugios, patvirtintos atsakingų Europos Sąjungos institucijų, bet po skiepo gali būti šalutinis poveikis – skausmas, paraudimas, patinimas dūrio vietoje, galvos ar raumenų skausmas, nuovargis, karščiavimas. Šie požymiai rodo, kad imuninė sistema veikia ir mokosi atpažinti bei sunaikinti virusą. Paprastai šalutinis poveikis praeina per pora dienų. Nepraėjus šiems simptomams, rekomenduojama kreiptis į šeimos gydytoją.

Atkreipiame dėmesį, kad paskambinę gydymo įstaigų darbuotojams, jie neprašys savo pacientų pateikti elektroninės bankininkystės duomenų ar kitos asmeninės informacijos. Jei susidurtumėte su tokiu prašymu, jokiais būdais neatskleiskite šios informacijos, nes tai gali būti telefoniniai sukčiai.

Ryšių su visuomene skyrius 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos