Tarptautinis konkursas baigėsi – prizai išdalinti

Šiandien, gegužės 31 d., tarptautinio piešinių ir vaizdo įrašų konkurso „Kurkime mūsų miestą švaresnį!“ kulminacija – Kalnėnų progimnazijoje paskelbti ir apdovanoti rajoninio bei tarptautinio turų nugalėtojai.

Atminimo dovanos įteiktos piešinių ir vaizdo įrašų autoriams, kurių darbai atrinkti į tarptautinį turą. Konkurso finalinio etapo nugalėtojus paskelbė projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ partneriai iš Norvegijos. Geriausiai konkurso tema atitinkančiu piešiniu mūsų rajone pripažintas Kalnėnų progimnazijos mokinės Rusnės Puzinaitės darbas, vaizdo įrašu – Mažeikių politechnikos mokyklos mokinės Monikos Pinkauskaitės. Ekspertų prizas už vaizdo įrašą atiteko Godai Mockutei, Kalnėnų progimnazijos auklėtinei. Pagrindinis prizas – nugalėtojo ir dviejų jo draugų kelionė į Norvegiją – iškeliavo į Paidės miestą (Estija).

Dalyvius ir jų mokytojus sveikino Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ partneris ekspertas „Green Business Norway“ direktorius Thor Sverre Minnesjord.

Lietuvos, Estijos ir Ukrainos 4 savivaldybėse – Mažeikių ir Plungės (Lietuva), Paide (Estija) ir Sumų (Ukraina) – kovo–gegužės mėnesiais pagal projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ programą vyko du tarptautiniai konkursai – piešinių ir vaizdo įrašų – „Kurkime mūsų miestą švaresnį!“. Piešinių konkurse dalyvavo 6–11 m. mokiniai, vaizdo įrašų konkurse – 12–19 m. Rajoniniuose konkurso turuose nugalėtojus rinko vietinės komisijos kartu su rajono gyventojais, socialiniuose tinkluose paspaudusiais  „patinka“ prie labiausiai patikusių darbelių. Tarptautiniame – kompetentinga komisija, kurioje projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ partneriai iš Norvegijos.

Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per Europos ekonominės erdvės (EEE, angl. EAA) ir Norvegijos paramos regioninio bendradarbiavimo fondą.

Ryšių su visuomene skyrius 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos