Svarbu – gyventojams ir lengvatas neįgaliesiems teikiančioms įstaigoms ir organizacijoms!

 Asmenims, kurių negalios nustatymo terminas baigiasi karantino galiojimo laikotarpiu, vykti į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT) dėl pratęsimo nereikia. NDNT neįgalumo terminą pratęs AUTOMATIŠKAI, asmeniui nedalyvaujant. Pratęstas terminas galios iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos).

Pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus. Apie pratęstą terminą išmokas mokančios institucijos informaciją gaus, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Atkreipiame dėmesį, kad siekiant išsaugoti asmenų teises ir garantijas, prašoma ir toliau teikti teisės aktais nustatytas lengvatas neįgaliesiems, pateikusiems turimą neįgaliojo pažymėjimą, kuriame nurodytas negalios terminas baigiasi karantino galiojimo metu ir dar 30 dienų po jo.

 Dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti KLAUSIMYNO užpildymo. Su senatvės pensijos amžiaus sulaukusiais asmenimis telefonu arba el.paštu susisieks Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistai.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos