Susitikime su švietimo įstaigų vadovais – apie tyrimus ir skiepijimą

Šiandien, balandžio 19 d., Mažeikių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovai nuotoliniu būdu bendravo su VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės ir Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro atstovais. Apžvelgta epidemiologinė situacija rajone, aptarti švietimo įstaigų darbuotojų profilaktinio testavimo ir skiepijimo klausimai. 

Regioninės Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys atkreipė dėmesį, jog situacija rajone dėl Covid-19 tebėra sudėtinga, todėl pedagogai, kiti švietimo įstaigų darbuotojai turėtų atsakingai žiūrėti į profilaktinius tyrimus, registruotis iš anksto ir atvykti nurodytu laiku.

Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Audrius Stankevičius kalbėjo, jog vakcinacija rajone vyksta pagal planą, skiepijamos prioritetinės grupės – šiuo metu senjorai ir švietimo darbuotojai, kurie nebuvo pasiskiepiję anksčiau. Kitas gyventojų grupes bus pradedama skiepyti Vyriausybei leidus. 

Atsakyta į švietimo įstaigų vadovų klausimus dėl pedagogų revakcinacijos, mokytojų, dirbančių 5–8 klasėse, skiepijimo ir kt. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos