Susitikimas-konsultacija dėl Pažangos plano rengimo

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) 10 bendrojo ugdymo mokyklų, kurios atitinka ,,Tūkstantmečio mokyklų“ programos keliamus reikalavimus, rengia bendrą rajono Pažangos planą. Siekiant kuo geriau jį parengti, rugsėjo 16 d. vyko nuotolinis susitikimas-konsultacija su Pažangos plano rengimo konsultantu.

Susitikime dalyvavo Gabijos, Merkelio Račkausko, Sedos Vytauto Mačernio bei Viekšnių gimnazijų, Kalnėnų, Pavasario, Senamiesčio ir ,,Ventos“ progimnazijų, Kazimiero Jagmino ir ,,Vyturio“ pradinių mokyklų vadovai. Konsultaciją  moderavo Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Konsultantas apžvelgė rajono mokyklų ,,Tūkstantmečio mokyklų“ programos planuojamas vykdyti veiklas, atsakė į vadovams rūpimus klausimus.

Pažangos planas apims lyderystės, įtraukiojo ugdymo, kultūrinio ugdymo ir gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų ir kūrybiškumo (STEAM) ugdymo sritis. Jo parengimas reikalauja daug žinių, įsigilinimo į planuojamas priemones, galimybes įgyvendinti veiklas ir kt.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos