Susirgimai rajone – būkime ypatingai budrūs

Mažeikių rajone Covid-19 liga šiuo metu serga 99 gyventojai. Per šią savaitę pasveiko 13. 

Praėjusią parą Mažeikiuose registruoti 22 nauji susirgimo Covid-19 liga atvejai. Beveik pusės jų užsikrėtimo aplinkybės nežinomos. 

Koronaviruso infekcijos židiniuose fiksuojami nauji susirgimai: Mažeikių mėsinėje – 5, iš viso sergančiųjų – 17, Merkelio Račkausko gimnazijoje – 1, iš viso židinyje 8, Savivaldybės kultūros centro chore „Draugystė“ – 2, iš viso serga 4, UAB „ORLEN Lietuva servisas“ – 1, iš viso susirgusiųjų – 2. 

Nauji Covid-19 ligos atvejai – ugdymo įstaigose: Gabijos gimnazijoje, mokykloje-darželyje „Kregždutė“, lopšeliuose-darželiuose „Bitutė“ ir „Gintarėlis“.

Dauguma asmenų, kuriems vakar patvirtintas susirgimas, jautė COVID-19 būdingus simptomus. Visi gydosi namuose, jų būklė lengva ar vidutinė. 

Prašome gyventojų – sąžiningai laikykimės visų saugumo dėl COVID-19 reikalavimų, o šį savaitgalį – Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis – būkime ypatingai budrūs: lankykime tik artimųjų kapus, pabūkime su savo artimais žmonėmis tik lauke, laikantis visų saugumo reikalavimų, t. y. dėvint nosį ir burną dengiančias kaukes, nesibūriuokime didelėmis grupėmis, laikykimės ne mažesnio nei 1 m atstumo ir kt.

Saugokime save ir kitus. Būkime sveiki!

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos