Su švietimo, mokslo ir sporto ministre aptartos mokyklų tinklo aktualijos   

Šiandien, kovo 25-ąją,  Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdybos nariai, tarp jų ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius, mokyklų tinklo aktualijas bei artimiausius pertvarkos veiksmus aptarė su švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene.

Nuotoliniame pasitarime dalyvavo ir Savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė, mero patarėjas Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys, jo pavaduotojas Viktoras Prokopčukas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Apžvelgta bendrojo ugdymo mokyklų būklė ir pagrindiniai duomenys: mokyklų ir klasių dydžiai, netolygumai tarp savivaldybių ir mokyklų, mokinių ir pedagogų skaičius įvairiose savivaldybėse, ugdymo pažangos statistika.

Pristatyti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymai dėl mokyklų tinklo pertvarkymo gairių iki 2024 metų, taip pat rekomendacijos dėl klasių jungimo, gimnazijų klasių bei mažų mokyklų veiklos.

Nutarta, kad ministerija pateiks LSA Vyriausybės nutarimo dėl mokyklų tinklo taisyklių pakeitimo projektą, kurį savivaldybės įvertins ir pateiks savo nuomonę.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos