Socialiniai partneriai aptarė projektų rėmimą rajone

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) vadovai lankėsi AB „ORLEN Lietuva“. Susitikime su bendrovės vadovais diskutuota apie įvairių kultūrinių, sporto, socialinių ir kitų sričių projektų rėmimą, kalbėta kitais rajonui aktualiais klausimais.

Dalyvavo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys, AB ,,ORLEN Lietuva“  generalinis direktorius Michal Rudnicki, jo pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Audrius Daugnora, patarėja Jovita Kačerauskienė ir atstovė spaudai Kristina Gendvilė.

Aptartos galimybės, įvertinus jau pusantrų metų besitęsiančias nepalankias makroekonomines sąlygas, bendrovės finansinę situaciją, prisidėti prie kai kurių jau tradicija tapusių projektų rėmimo, kultūros paveldo išsaugojimo ir sveikos gyvensenos skatinimo,

Susitikime taip pat kalbėta apie Teisingos pertvarkos ir Ekonomikos gaivinimo fondus – galimybes pritraukti investicijų į rajoną. Savivaldybės vadovai pasidalino naujausia informacija apie pramonės parko kūrimą šalia įmonės.

AB ,,ORLEN Lietuva“ yra ilgametė Savivaldybės socialinė partnerė. Bendrovė nuolat remia rajone organizuojamus renginius, sporto klubus, vietos bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų iniciatyvas, prisideda prie miesto šventinio puošimo, padeda koronaviruso pandemijos metu, dovanodama apsaugos priemonių, teikia kitokią paramą, kasmet skirdama iki kelių šimtų tūkstančių eurų.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos