Savivaldybės nekilnojamojo turto nuomininkams – nuomos mokesčio lengvata

Nuo nuomos mokesčio mokėjimo atleidžiami rajono ūkio subjektai, kurie nuomojasi Mažeikių rajono savivaldybei (toliau – Savivaldybė) nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą (išskyrus savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomininkus) ir karantino laikotarpiu negali vykdyti veiklos. Kviečiame teikti prašymus Savivaldybės administracijai. 

Tokį sprendimą priėmė Savivaldybės taryba. Bus kompensuotos ūkio subjektų patirtos išlaidos, kai negaunamos ar nebuvo gautos pajamos, susiklosčius nepalankiai ekonominei situacijai dėl COVID-19 pandemijos. 

Dėl atleidimo nuo nuomos mokesčio mokėjimo būtina ne vėliau kaip per 3 mėnesius po karantino pabaigos raštu pateikti prašymą Savivaldybės administracijai, nurodant konkretų 2021 m. veiklos nevykdymo laikotarpį.

 Asmenys bus atleidžiami nuo 2021 m. nuomos mokesčio iki karantino nutraukimo dienos arba iki apribojimų dėl epidemiologinės situacijos, susijusios su vykdoma veikla, panaikinimo ir papildomai 2 mėnesius nuo karantino nutraukimo dienos arba nuo apribojimų dėl epidemiologinės situacijos, susijusios su vykdoma veikla, panaikinimo.

 Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos