Savaitgalį registruoti nauji susirgimai COVID-19 liga

Šiuo metu, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, rajone registruoti 26 COVID-19 ligos atvejai.

Savaitgalį nustatyti 3 nauji susirgimai. Vieno atvejo, nustatyto Karščiavimo klinikoje, užsikrėtimo būdas neaiškus. Kitas atvejis siejamas su anksčiau susirgusiu šeimos nariu, dirbančiu Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracijoje. Asmuo nuo rugsėjo 16 d. yra privalomoje izoliacijoje. Taip pat susirgo vienas Savivaldybės administracijos darbuotojas, turėjęs kontaktą su sergančiu kitu darbuotoju ir nuo rugsėjo 21 d. esantis privalomoje izoliacijoje.

Iš viso patvirtinti susirgimai 8 Savivaldybės administracijos darbuotojams ir 1 su Savivaldybės taryba siejamam asmeniui.

Su sergančiaisiais turėję sąlytį asmenys izoliacijoje, patalpos dezinfekuotos, bendradarbiaujama su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Savivaldybėje apribotas pašalinių asmenų nebūtinas patekimas į Savivaldybės administracijos patalpas, iškabinti prevenciniai skelbimai, informacinė medžiaga ir kt.

Gyventojų prašoma laikytis visų Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimuose nurodytų reikalavimų: dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, plauti rankas su muilu arba naudoti dezinfekcinius skysčius (švietimo įstaigose dezinfekcinius skysčius naudoti tik nesant galimybės plauti rankas šiltu vandeniu su muilu), laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. 

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos