Renave ir Pikeliuose – apie planuojamus ir įgyvendinamus projektus

Šiandien, balandžio 9 d., Renave apžiūrėta ir vertinta dvaro statinių būklė, tartasi dėl kompleksinio sodybos aplinkos sutvarkymo projekto parengimo. Pikeliuose aptarta Švč. Trejybės bažnyčios tvarkybos ir remonto darbų eiga.

Renave Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė ir paveldosaugos specialistė Rūta Končiutė-Mačiulienė bendravo su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Telšių-Tauragės skyriaus vedėja Aurelija Ričkuviene ir vyriausiąja specialiste Loreta Barysiene, projektuotoju Aurimu Vengriu, dvaro darbuotojais ir specialistais.

Diskutuota aplinkos tvarkymo, tilto per Varduvos upę atnaujinimo, apšvietimo, takų įrengimo, jų pritaikymo neįgaliesiems ir kitais klausimais.

Pikelių Švč. Trejybės bažnyčioje su ją remontuojančios UAB „Virbarta“ direktoriumi Jonu Mušauskiu, projekto vadovu Juozapu Tilviku ir Kultūros infrastruktūros centro techninės priežiūros projekto vadovu Zigmu Arcišausku kalbėta apie vykdomus darbus, neseniai atverto rūsio pritaikymo lankymui galimybes. Aptarta tolesnė darbų eiga.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos