Rajone nutraukiamas ugdymo procesas, atšaukiami renginiai

Mažeikių rajono savivaldybė, kaip ir kitos šalies savivaldybės, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, imasi griežtų priemonių viruso plitimo prevencijai. 

Kovo 13–27 d. visose rajono ugdymo įstaigose nutraukiamas ugdymo procesas. Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu keičiami šių metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrieji ugdymo planai ir tuo laikotarpiu skelbiamos moksleivių pavasario atostogos.

Kovo 13–27 d. rajone taip pat atšaukiami uždarose erdvėse planuoti kultūros, laisvalaikio, pramogų renginiai. Atvirose erdvėse leidžiami tik tokie renginiai, kurių dalyvių skaičius neviršytų 100 asmenų ir būtų užtikrinta dalyvių apsauga nuo koronaviruso.

Šiuo metu rizikingomis šalimis laikomos: Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir visa Italija.

Buvusiųjų paveiktose teritorijose prašoma: ⭕️ registruotis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje užpildant pateikiamą anketą; ⭕️ 14 dienų sekti savo sveikatos būklę; ⭕️ save izoliuoti, t. y. nesilankyti viešose vietose, laikytis saugaus atstumo nuo kitų asmenų (2 metrai). 

Pasijautus blogai neiti į sveikatos priežiūros ar gydymo įstaigą, o nedelsiant skambinti 112 📞.

Nuolat atnaujinama ir tiksli informacija apie koronavirusą skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://sam.lrv.lt/lt/. Daugiau informacijos dėl naujojo koronaviruso galima teirautis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79 984 ir +370 616 94562 (visą parą) ☎️. 

❗️ Būkime pilietiški – saugokime save ir kitus. Dalinkimės šia informacija.

 Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos