Pristačius projekto pasiūlymus sulaukta klausimų, pastebėjimų

Mažeikių rajono visuomenei pristatyti viešosios erdvės objektų naujos statybos Ventos g. 10, Mažeikiuose, projektiniai pasiūlymai. Sulaukta gyventojų ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) atstovų pastabų, pasiūlymų, klausimų. Į kai kuriuos atsakyta, likusieji bus svarstomi.

Projekto pasiūlymuose numatyti statiniai: takai, šaligatviai, aikštelė prie esamos skulptūros ir poilsio aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė, lietaus nuotekų tinklai, apšvietimo tinklai, servitutinis įvažiavimas į sklypą Skuodo g. 2 iš Ventos gatvės, mažoji infrastruktūra.

Daugiausia klausimų kilo dėl poilsio zonoje statomos automobilių stovėjimo aikštelės ploto, paskirties ir priežiūros, transporto priemonių srauto ir pėsčiųjų saugumo, įrengus įvažiavimą ir išvažiavimą į / iš Ventos g. 10 sklypą,  žaliosios zonos išsaugojimo ir kt.

Į dalį pasiūlymų ir pastebėjimų, išsakytų raštu ir žodžiu, atsakyta susitikime. Likusieji bus svarstomi ir į juos atsakoma raštu per 5 darbo dienas nuo projektuotojų protokolo pateikimo.

Projektinių pasiūlymų rengėja – UAB „SIENA“.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos