Prasidėjo pieno pardavimo tiesiogiai vartoti deklaracijų teikimas

Nuo balandžio 12 d. prasidėjo pieno pardavimo tiesiogiai vartoti deklaracijų teikimas. Kaip ir kasmet, pieno gamintojai, parduodantys tiesiogiai vartoti pieną ar pieno produktus, turi pateikti metinę deklaraciją už praėjusį apskaitos laikotarpį.

Deklaracijos priimamos iki š. m. liepos 30 d., pateikiant informaciją apie parduotą tiesiogiai vartoti (turguje, kaimynams ir kt.) pieną ar pieno produktus už apskaitos laikotarpį nuo 2020 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. kovo 31 d.

Pieno gamintojai, turintys galimybę naudotis elektronine bankininkyste, gali jungtis prie Pieno apskaitos informacinės sistemos interneto svetainėje www.vic.lt ir užpildyti deklaracijos elektroninę formą. Prisijungimo nuoroda deklaracijai pateikti – https://www.vic.lt/registruotiems-naudotojams/ (pasirinkti nuorodą „Pieno gamybos ir realizavimo metinė deklaracija“). Prisijungus įvesti nurodytus deklaracijos duomenis, juos patikrinti bei patvirtinti deklaracijos pateikimą. Deklaracija laikoma pateikta tik ją patvirtinus.

Gamintojai, neturintys galimybės naudotis elektronine bankininkyste, gali kreiptis į  Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrių ar seniūniją telefonu, elektroniniu paštu, paprastu paštu arba per kurjerį ir pateikti pasirašytą deklaraciją ar duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti. Gamintojai, neturintys galimybės deklaracijos ar duomenų pateikti kitais būdais, gali patys atvykti į Žemės ūkio skyrių ar seniūniją.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad jeigu pieno gamintojai duomenis Žemės ūkio skyriui ar seniūnijai pateiks telefonu, paštu ar el. paštu, jie vis tiek iki 2021 m. rugpjūčio 13 d. turės atvykti į Savivaldybę ir pasirašyti deklaraciją. Jeigu gamintojas neatvyks pasirašyti deklaracijos iki 2021 m. rugpjūčio 13 d., Savivaldybės ar seniūnijos darbuotojas per 3 d. d. el. p. informuos VĮ ŽŪIKVC, kuris atmes deklaraciją PAIS bei apie tai informuos gamintoją.

Kreiptis į Žemės ūkio skyriaus vyriausiąją specialistę Sigutę Jucytę el. p. sigute.jucyte@mazeikiai.lt, tel. (8 443)  95 336.

Žemės ūkio skyriaus informacija

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos