Pietūs su kultūros paveldu

Birželio 9 d., trečiadienį, pietų pertraukos metu, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto specialistės paveldosaugai kvietė gyventojus pasivaikščioti po Mažeikių miestą, aplankyti evangelikų liuteronų bažnyčią ir Dievo Motinos Dangun ėmimo cerkvę kartu su muziejininku, istoriku Vytautu Ramanausku. 

Pietūs su kultūros paveldu jau tapę tradicija, suburiančia nemažą ratą turistų, kurie su džiaugsmu tyrinėja savo miestą, keliauja klausydamiesi istorinių pasakojimų, atsiminimų, turi galimybę prisiliesti iš vidaus prie paveldo objektų.

V. Ramanauskas, ne tik istorikas, bet ir puikus gidas, įdomiai pristato kultūros paveldą, žvelgia į istoriją kitomis akimis – nukelia keliautojus į praeitį. Tai žmogus, žinantis bene kiekvieną senamiesčio namo, gatvelės istoriją ir jos gyvenimą. 

Jo ir paveldo apsaugos specialisčių lydimi, turėsite galimybę dalyvauti dar ne vienoje ekskursijoje po Mažeikius, tad visus maloniai kviečiame prisijungti ir registruotis pietums su kultūros paveldu  liepos ir rugpjūčio mėn. Ekskursijos nemokamos. 

Daugiau informacijos – Facebook paskyroje „Mažeikių krašto kultūros paveldas“ ir Savivaldybės interneto svetainėje. 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos