Perskirstytos vakcinos – Mažeikiai „Pfizer“ gavo mažiau

Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) skiepijimui nuo Covid-19 gauta „Moderna“ ir „Vaxzevria“ vakcinos. Mažiau, nei planuota – „Pfizer“ vakcinos. Daliai savivaldybių, tarp jų ir Mažeikių,  nebuvo pristatytas planuotas vakcinų kiekis – dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos Vilniaus mieste Sveikatos apsaugos ministerija perskirstė vakcinas tarp savivaldybių. 

Mažeikiai „Pfizer“ vakcinos gavo perpus mažiau: planuota gauti 1 728 dozes – gautos 876 dozės. Antrajam skiepui pritrūko 258 vakcinos dozių. 400 gautų vakcinos „Moderna“ dozių skirta pirmajam skiepui, 100 dozių „Vaxzevria“ vakcinos – revakcinacijai.

Rajone šią savaitę daugiausia skiepijami segantieji lėtinėmis ligomis ir pavieniai senjorai, švietimo darbuotojai. Kai kurios poliklinikos jau pradėjo skiepyti asmenis, kurie, vykdydami gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas, kontaktuoja su kitais asmenimis. Nemaža dalis šios prioritetinės grupės asmenų, pasirinkusių „Vaxzevria“ vakciną, jau paskiepyta. 

Sveikatos apsaugos ministerija numatė, kad ir ateityje bus skiriami didesni vakcinų kiekiai toms savivaldybėms, kuriose susidarys labai sudėtinga epidemiologinė situacija, siekiant su vakcinacija kaip viena iš priemonių padėti stabilizuoti blogėjančią situaciją.

 Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos