Pasitarime – apie modernizavimo galimybes ir padėtį ligoninėje

Šiandien, balandžio 1 d., Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) vadovai susitikime su VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė direktoriumi Sigitu Kakčiu aptarė įvykdytus ir planuojamus ligoninės modernizavimo darbus, galimus finansavimo šaltinius. Taip pat kalbėta apie epidemiologinę situaciją ir padėtį ligoninėje, personalo problemas.

Pasitarime dalyvavusius Savivaldybės merą Vidmantą Macevičių, mero pavaduotoją Rūtą Matulaitienę ir mero patarėją Kęstutį Bartkevičių ligoninės vadovas informavo, jog baigiama sutvarkyti pirmų dviejų ligoninės modernizavimo etapų dokumentacija, planuojamas trečiasis etapas. Jo metu būtų sutvarkyti pagrindinio ligoninės pastato 2, 3, 5 ir techninis aukštai: pertvarkomos palatos, operacinių blokas, tvarkoma grindų danga, įrengiama bendra visų aukštų rekuperacinė vėdinimo sistema.

Savivaldybės vadovai aiškinosi, kaip būtų galima įgyvendinti numatomą modernizavimą, kokiais finansavimo šaltiniais būtų galima pasinaudoti. Detaliai aptartas ir naujai projektuojamas ligoninės priestatas, problemos, susijusios su šiuo projektu. Pastačius priestatą būtų išspręstos visos ligoninės paslaugų teikimo problemos, infekcinių susirgimų valdymas, slaugos paslaugų teikimas rajono gyventojams.

S. Kaktys pristatė ir epidemiologinę situaciją rajone. Praėjusią parą nustatyta 11 naujų Covid-19 ligos atvejų. Ligoninėje gydomi 5 ligoniai. Iš viso koronaviruso infekcija sergantiems ligoniams skirta 20 lovų. Kalbėta ir apie personalo problemas – sudėtinga vesti derybas, prisikviesti naujų specialistų į Mažeikius. Šiuo metu ligoninėje trūksta 5 gydytojų, 8 medicinos slaugytojų. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos