Naujas keleivinio traukinio maršrutas – geriau suderinti tvarkaraščiai

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meras Vidmantas Macevičius aptarė keleivinių traukinių maršrutus su AB „Lietuvos geležinkeliai“ grupės keleivių vežimo bendrovės „LTG Link“ vadovu Linu Baužiu. Sulaukta informacijos, jog, atsižvelgus į rajono gyventojų poreikius ir pageidavimus, atidaromas naujas keleivinio traukinio maršrutas, kurio tvarkaraštis bus labiau suderintas su kitų traukinių, vykstančių didmiesčių kryptimis, tvarkaraščiais. 

Nuo 2023 m. sausio 2 d. pradės važiuoti keleivinis traukinys nauju maršrutu Mažeikiai–Šiauliai–Panevėžys (toliau – jungtinis maršrutas). Pagal parengtą jungtinio maršruto tvarkaraštį, keleiviams, vykstantiems iš Mažeikių į Vilnių, suderinti patogesni persėdimai į kitus maršrutus. 

Rengiant naująjį jungtinį maršrutą, atsižvelgta į Savivaldybės pasiūlymus, skelbtos apklausos rezultatus, gyventojų išsakytus pageidavimus ir poreikius – prioritetas buvo skiriamas traukinių reisų dažnumo išdėstymui dienos eigoje pagal klientų pateiktus poreikius bei tvarkaraščių suderinamumui su kitais bendrovės traukiniais, vykstančiais į Lietuvos didmiesčius. 

Keleiviai, keliaujantieji iš Vilniaus į Mažeikius, galės persėsti Šiaulių geležinkelio stotyje ir traukiniais (Nr. 611, 617, 619), vykstančiais maršrutu Panevėžys–Mažeikiai, tęsti kelionę į Mažeikius. 

Keleiviai, keliaujantieji iš Mažeikių į Vilnių, turės galimybę persėsti Šiaulių geležinkelio stotyje ir traukiniais (Nr. 610, 612, 614, 618), vykstančiais maršrutu Mažeikiai–Panevėžys, tęsti kelionę į Vilnių. 

Traukinio bilietus į jungtinį maršrutą bus galima įsigyti nuo 2022 m. gruodžio 20–21 d. 

Traukinių eismo tvarkaraštis Panevėžys–Šiauliai–Mažeikiai

Naujieji tvarkaraščiai nuo gruodžio 11 d. – Nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai (ltglink.lt).

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos