Mažeikiai šiandien: rekordinis skaičius naujų susirgimų ir SOS

Situacija rajone dėl koronaviruso darosi grėsminga – šiandien nustatyta beveik 100 naujų COVID-19 ligos atvejų. Tiek užsikrėtusiųjų dar nebuvo!

Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje priimta 15 karščiuojančiųjų.

Ligoninėje užpildytos abiejų COVID-19 skyrių vietos – gydomi 45 ligoniai.

Įsteigtas dar vienas – trečiasis – vietoj Chirurgijos skyriaus. SOS!!!

Nuo lapkričio pradžios Mažeikių ligoninėje pradėjus gydyti COVID-19 sergančiuosius – per beveik dvi savaites nuo šios ligos mirė 9 žmonės. Vidutinis jų amžius buvo 59–60 metų.

Kiek mirčių dar prireiks, kad suvoktume, jog liga reali ir yra tarp mūsų, šalia mūsų, aplink mus?

Beveik visos ligoninės pajėgos – Vaikų ligų, Nervų ligų, Psichiatrijos, Chirurgijos skyrių – sutelktos sergančiųjų COVID-19 gydymui. Jau dabar ribojamos medicininės paslaugos.

Kokios prognozės? Liūdnos, bauginančios. Virusas plinta nevaldomai. Jeigu ir toliau skaičiai tokiu tempu didės, medikai nebepajėgs suvaldyti situacijos – gali nesulaukti medicininės pagalbos tie, kuriems jos reikės.

Ne Vyriausybės, ne Valstybės, ne Savivaldybės ar gydymo įstaigos vadovai, bet mes patys, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų ir suprasdami savo atsakomybę galime įveikti virusą, pakeisti situaciją.

Neigi koronavirusą, galvoji, kad nesusirgsi arba sirgsi lengva forma? Gyveni taip, kaip gyvenai – leki į parduotuves, susitikti su draugais ar artimaisiais, nesilaikai saugaus atstumo, nedėvi arba neteisingai dėvi veido apsaugos priemones, nesilaikai rankų higienos? Elgiesi neatsakingai ir nejauti atsakomybės nei už save, nei už kitus. Keisk požiūrį!

Prašome visų – kuo mažiau kontaktų, kuo mažiau išėjimų. Likime namuose! Saugokimės ir saugokime!

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos