Lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės atstovai – Prezidentūroje  

 

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės atstovai dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vykusioje Švietimo pažangos asamblėjoje, kur pristatė projektą „Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikas – laimingas vaikas.“ Šiuo renginiu siekta atkreipti dėmesį į vaikų ir jaunimo įtraukimo į švietimo pažangos procesą svarbą.

Dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, paminėdamas, kad mokymo procesuose būtina skatinti lyderystę, kritinį analitinį mąstymą ir kūrybiškus problemų sprendimo būdus, į mokymą integruoti technologijas, ir inovacijas, įtraukti žaliąsias aplinkosaugines temas.

Darbas vyko atskirose grupėse: „Unikalus ugdymo turinys“, „XXI a. kompetencijos“, „Lokalus – globalus švietimas“, „Žalioji darbotvarkė“. Visas savo gerosiomis patirtimis pasidalijusias įstaigas vienija tikslas: ugdyti brandžią, turinčią esminių ekologijos ir aplinkos technologijų žinių, gebėjimų, vertybinių nuostatų asmenybę.

Kiekviena darbo grupė išsakė savo pastebėjimus, pasiūlymus, linkėjimus. Dalyviai išgirdo linkėjimą sukurti atvirą bendradarbiaujančią mokyklą, kurioje mokiniai ir mokytojai veiktų kartu. Priminta, kad, taikant patyriminį ugdymą, nebūtų pamiršta ir literatūra, nes ten slypi daug atsakymų. Akcentuota, jog skaitmeninė kompetencija vaikų ugdyme tampa labai svarbi. Pasiūlyta įsigilinti, kad kompetencijos nėra tik žinios, ir kt.

Už galimybę nuvykti į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą ir pristatyti novatorišką ikimokyklinį ugdymą dėkojame Mažeikių rajono savivaldybei.

Lopšelis-darželis „Eglutė“

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos