Ligoninėje dirbantys užsieniečiai medikai priimami draugiškai, mokosi lietuvių kalbos

Besibaigiant metams Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) vadovai susitiko su VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė dirbančiais užsieniečiais gydytojais ir šios gydymo įstaigos vadovais. Domėtasi, kaip medikams sekasi integruotis į ligoninės kolektyvą, bendrauti su pacientais, mokytis lietuvių kalbos.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, savivaldybės gydytoja Ieva Šimkutė, Regioninės Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys ir kiti ligoninės administracijos atstovai.

Šiuo metu ligoninėje dirba 8 gydytojai: 4 iš Ukrainos, 2 – Baltarusijos, 2 – Rusijos. Iš savo šalių į Lietuvą humanitariniais tikslais jie pasitraukė dėl Rusijos pradėto karo prieš Ukrainą.

Gydytojai sakė, kad ir kolegos, ir pacientai juos priima draugiškai, dėkojo Savivaldybei už rodomą dėmesį, domėjimąsi jų gyvenimu čia, Mažeikiuose.

Kiekvieną penktadienį užsieniečiai gydytojai dalyvauja lietuvių kalbos kursuose, vykstančiuose ligoninės patalpose. Kursus neatlygintinai veda Mažeikų Švč. Jėzaus širdies parapijos „Carito“ reikalų vedėja Danutė Komovienė.

Vicemerė S. Bernotienė ir Regioninės Mažeikių ligoninės direktorius S. Kaktys, sveikindami iš užsienio atvykusius gydytojus artėjančių švenčių proga, linkėjo kantrybės, sveikatos ir kad Mažeikiai taptų miestu, kuriame jie atras ramybę.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos