Krizių centre – apie pagalbą krizių ištiktoms šeimoms

Mažeikiuose, Šeimos krizių centre, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės), Mažeikių r. policijos komisariato ir Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovams pristatyta centro veikla, diskutuota aktualiais pagalbos šeimai klausimais, apžiūrėtos patalpos. 

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro, kuriame įsikūręs ir Krizių centras,  direktorė Daiva Meškienė  ir specialistės susitikime su Savivaldybės vyriausiąja specialiste (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore) Kristina Sereikiene, rajono Policijos komisariato viršininku Alfonsu Meškiu ir Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyresniąja patarėja (laikinai einančia vedėjos pareigas) Gintare Noliūte bei šio skyriaus specialistėmis pristatė Krizių centro misiją ir viziją, tikslus, teikiamas paslaugas, atsakė į susitikimo dalyvių klausimus, aprodė gyvenamąsias ir poilsiui skirtas patalpas.

 Susitikime kalbėta apie kylančias problemas, būtinybę institucijoms glaudžiau bendradarbiauti, teikiant pagalbą krizių ištiktoms šeimoms.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos