Du Covid-19 infekcijos poskyriai – daugiau galimybių gydyti sergančiuosius

Mažeikių ligoninėje šiuo metu gydoma apie 30 sergančiųjų Covid-19 liga. Vidaus ligų skyriaus Covid-19 infekcijos poskyryje, įkurtame Vaikų ligų skyriaus patalpose, gydomi ne tik mažeikiškiai, bet ir regiono savivaldybių gyventojai.

Didėjant susirgusiųjų srautui, gydymui skiriama ir daugiau ligoninės patalpų – Psichiatrijos skyriuje ruošiamas antrasis 25 vietų Covid-19 infekcijos poskyris, praplėstame Reanimacijos skyriuje parengtos 3 reanimacinės lovos sergantiesiems Covid-19 liga.

Dėl minėtų priežasčių laikinai sustabdyta Vaikų ligų, Psichiatrijos ir Nervų ligų skyrių veikla. Šių skyrių personalas nukreiptas dirbti į padalinius, susijusius su Covid-19.

Susirgusieji vaikai dienos metu bus konsultuojami Priėmimo-būtinosios pagalbos skyriuje. Derinami klausimai dėl psichologo ir psichiatro konsultacijų teikimo ambulatoriškai ligoninės Priėmimo-konsultaciniame skyriuje.

Esant būtinumui stacionarizuoti, sergantys vaikai ir psichikos ligoniai bus gydomi Respublikinėje Šiaulių ir Regioninėje Telšių ligoninėse, o ligoniai su neurologiniais susirgimais – Mažeikių ligoninės Vidaus ligų skyriuje.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos