Dėl karantino – Vyriausybės sprendimas trečiadienį

Primename – nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 8 d. Mažeikių rajono savivaldybė priskiriama raudonajai zonai – į raudonąją zoną patekusiose savivaldybėse privaloma ne tik laikytis specialistų rekomendacijų bei nurodymų, bet ir gali būti sprendžiama dėl lokalaus karantino paskelbimo.

Ar Mažeikių rajono ir kitose savivaldybėse, priskirtose raudonajai zonai, bus skelbiamas karantinas – sprendimai bus priimami trečiadienį Vyriausybės posėdyje.

Raudonajai zonai priskiriamos 34 savivaldybės, 21 savivaldybė – geltonajai zonai ir 4 – žaliajai. Savivaldybės vertinamos, atsižvelgiant į tris kriterijus: 14 dienų sergamumo rodiklį 100 tūkst. gyventojų, teigiamų tyrimų procentinę dalį tarp visų tyrimų, atliktų per 7 dienas, ir atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, procentinę dalį per 7 dienas.

Mažeikių rajono savivaldybėje per 14 d. (spalio 16–29 d.) nustatyta 193,90 susirgimų Covid-19 liga atvejo 100 tūkst. gyventojų, teigiamų tyrimų per savaitę – 11,69 proc., 39,8 proc. jų nesusiję su protrūkiais.

Prašome gyventojų – sąžiningai laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 ligos plitimo prevencija: apriboti socialinius kontaktus, nesiburti į grupes, bendrauti tik šeimose, atidėti asmenines šventes, dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones, laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis tinkamos rankų higienos, kosėjimo / čiaudėjimo etiketo, tinkamai valyti aplinką ir pan.

Saugokime save ir kitus. Būkime sveiki!

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos