Atranka į Vaikų tarybą pratęsiama iki birželio 1 dienos  

Iki birželio 1-osios pratęsta atranka į Vaikų tarybą. Lietuvos vaikai kviečiami prisidėti prie pirmosios šalyje Vaikų tarybos, padėsiančios spręsti vaiko teisių klausimus. Svarbiausias tarybos tikslas – atstovauti kiekvienam vaiko balsui ir jo poreikiams.  

Norintys tapti Vaikų tarybos nariais, vaikai kviečiami sukurti vaizdo klipą apie save ir savo požiūrį į vaiko teisių problemas. Klipui nėra jokių taisyklių ar apribojimų, temos – kiekvieno vaiko pasirinkimas.  

 Vaikų tarybos nariais gali tapti vaikai nuo 7 iki 16 metų. Į tarybą bus atrinkta 15 labiausiai motyvuotų vaikų. Tarybos nariai svarstys ir diskutuos apie vaiko teisių apsaugą bei teiks Tarnybai siūlymus ir rekomendacijas.   

Vaikų tarybos nariai bus renkami dvejų metų kadencijai. Numatyti ne mažiau kaip 4 Vaikų tarybos posėdžiai per metus. Vaikų tarybos darbotvarkę sudarinės patys vaikai pagal tai, kokios temos jiems bus aktualiausios. Posėdžiuose dalyvaus įvairių sričių atstovai.  

Vaikų taryba savo veiklą, atsižvelgdama į pandemiją ir vaikų saugumą jos metu, pradės nuotoliniu būdu. Pasibaigus karantinui ir posėdžiams vykstant gyvai, Tarnyba pasirūpins skirtingose Lietuvos vietovėse gyvenančių narių atvykimu į Vilniuje vyksiančius posėdžius.  

Norintiems dalyvauti atrankoje vaikams būtinas tėvų sutikimas. 

Norintys dalyvauti šiame projekte, kviečiami užpildyti anketą čia:  

http://bit.ly/vaikutarybaforma  

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/vaikutaryba1  

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos