Apie atliekų tvarkymą rajone – su šias paslaugas teikiančių įmonių vadovais

 Šiandien, balandžio 27 d., Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) atstovai lankėsi Telšių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne Jėrubaičiuose, kur apžiūrėjo mišrių komunalinių atliekų mechaninio-biologinio apdorojimo gamyklą. Plungėje susitiko su Telšių regiono atliekų tvarkymo centro vadovais. Kalbėta apie efektyvesnį šiukšlių išvežimą, kad prie konteinerių nesikauptų atliekos, taip pat gyventojų atsakingą požiūrį į rūšiavimą bei atliekų šalinimą ir kt.  

Savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė ir Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius Jėrubaičiuose bendravo su mišrių komunalinių atliekų mechaninio-biologinio apdorojimo gamyklą eksploatuojančios UAB „Veistas“ direktoriumi Deividu Miškiniu ir gamybos vadovu Aloyzu Pakalniškiu, apžiūrėjo įrenginius, stebėjo atliekų apdorojimo procesą, aptarė aktualius rūšiavimo ir perdirbimo klausimus. 

Su Telšių regiono atliekų tvarkymo centro direktoriumi Vidimantu Domarku diskutuota apie šiukšlių surinkimą ir išvežimą rajone, būtinybę skatinti gyventojus teisingai rūšiuoti šiukšles ir atsakingai jas šalinti, pusiau požeminių konteinerių eksploatavimą, rūbams skirtus konteinerius ir kt. 

Apie visa tai – vaizdo reportaže. 

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos