Į šalies mokykas sugrįžta vis daugiau mokinių: prisiminkime prevenciją

Kokių koronaviruso infekcijos (COVID-19) prevencijos priemonių reikia imtis, ką daryti, jei mokykloje nustatytas COVID-19 atvejis, kodėl svarbu pasiskiepyti, kaip atliekami tyrimai – į šiuos ir kitus mokyklų bendruomenėms kylančius klausimus atsakys specialistai Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rengiamoje nuotolinėje konsultacijoje „Nauja COVID-19 realybė: kaip į mokyklas sugrįžti saugiai?“.

Nuotolinė konsultacija vyks kovo 22 d. (pirmadienį) 13.00 val. Į ją galima registruotis paspaudus nuorodą – https://forms.gle/nmyd8pTi9ptwVRzV8.

Kad gyvenimas greta viruso būtų kiek įmanoma lengvesnis, privalome žinoti svarbiausias prevencijos priemones ir svarbiausius veiksmus, jei viruso, vis dėlto, išvengti nepavyksta. Ne kartą kalbėta apie prevencijos svarbą, jos išlieka tokios pačios kaip ir anksčiau, tik reikia jas prisiminti, pasikartoti.

Registruotis į konsultaciją galima iki kovo 22 d. 11.00 val. Visi užsiregistravusieji pirmadienį į savo elektroninį paštą gaus nuorodą, kur galės stebėti tiesioginę transliaciją. Ją taip pat (be išankstinės registracijos) bus galima stebėti socialinio tinklo Facebook Nacionalinio visuomenės sveikatos centro profilyje (https://www.facebook.com/Nacionalinisvisuomenessveikatoscentras). 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos