Bronislava Viesulienė

Bronislava Viesulienė gimė 1942 m. sausio 27 d. Klaipėdos rajone, Gedvydų kaime. Baigė Veiviržėnų vidurinę mokyklą, Kauno medicinos mokykloje įsigijo medicinos felčerės specialybę. Tėvai buvo ištremti į Krasnojarsko kraštą Abakano rajoną. Bronislavą ir jos seserį mamos draugė tuo metu paslėpė ir taip išvengė tremties. Devynerius metus abi mergaitės gyveno su mamos drauge Lietuvoje, kol tėvai grįžo iš tremties.

Pagal paskyrimą 1963 m. Bronislava atvyko į Mažeikių ligoninę. Iki pat pensijos dirbo Mažeikių ligoninėje organizacinio metodinio kabineto felčere.

Nuo 1993 m. lapkričio mėnesio B. Viesulienė yra Telšių vyskupijos Mažeikių  Šv. Jėzaus Širdies parapijos „Caritas“ reikalų vedėja, šiai organizacijai vadovaujanti be materialinio atlygio. Taip pat yra Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vienkartinių pašalpų skirstymo komisijos pirmininkė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus komisijos vaiko globos klausimams rajone spręsti narė, Stebėtojų Tarybos prie VŠĮ Mažeikių ligoninės ir pirminės sveikatos priežiūros  centro narė.

Be įprastinio darbo – labdaros rinkimo, ligonių lankymo – jau antri metai B. Viesulienė su „Caritas“ darbuotojais dalija iš ES lėšų gaunamus maisto produktus nepasiturintiems rajono gyventojams.

Dainuoja LPKTB Mažeikių chore „Atmintis“, yra aktyvi bendrijos tarybos narė. Bronelė yra be galo nuoširdi, užjaučianti, visada pasirengusi padėti nelaimės ištiktam žmogui.

Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos raganos premija suteikta už aktyvią, pasiaukojančia, labdaringą veiklą.

Dalintis: