Taryba

Tarybos nariai

 

Eil. Nr.

Nuotrauka

Pavardė, vardas

Sąrašo, pagal kurį išrinktas, pavadinimas  

Telefonas 

El. paštas

1.

Auryla Paulius

Deklaracijos

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

8 682 39453

paulius.auryla@gmail.com

2.

Balčiūnas Alvydas

Deklaracijos

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“

8 698 01471  alv.balciunas@gmail.com

3.

Bernotienė Sigutė

Deklaracijos

 Partija Tvarka ir teisingumas

 8 650 49227

sigute.bernotiene@gmail.com
sigute.bernotiene@mazeikiai.lt

4.

Bugnevičius 
Viktoras

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

 8 687 44633

viktoras.bugnevicius@mst.lt  

5.

Tekingunduz 
Judyta

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

 8 615 56468

judytakr@gmail.com

6.

Eidimtas
Virgilijus

Deklaracijos

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

 8 698 45187 virgilijus@kvistija.lt  

7.

Gricienė
Genoveita

Deklaracijos

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

 8 618 72745

genoveita@gmail.com  

8.

Jautakis
Gintautas

Deklaracijos

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

 8 670 71893

jautakisg@gmail.com  

9.

 

 

 

Darbo partija

 

 

10.

 

Kaktys Sigitas

Deklaracijos

 

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai 

 8 687 49610

s.kaktys@gmail.com  

11.

 

Kekys Petras

Deklaracija

 Lietuvos socialdemokratų partija

 8 686 54889

petrasmv@gmail.com

 12.

 

Kelmelis  Juozas

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

8 699 58324

  juozas@mazeikiuap.lt

13.

Macijauskienė Irena

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

 8 698 89715
(8 443) 98 250

macijauskiene.irena@gmail.com
irena.macijauskiene@mazeikiai.lt

 14.  

Matkevičius Martynas 

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

 8 679 40 240 

matkevicius.martynas@gmail.com

15.

 

Memys
Linas

Deklaracijos

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“

 8 611 01765

uabvili@gmail.com  

16.

Mitkus Leonas

Deklaracijos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

8 680 40243

leonas.mitkus42@gmail.com

17.

Nagienė Laima

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

8 687 79461

laimana@sodra.lt

18.

Rimkienė
Lina

Deklaracijos

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

 8 682 43301

rimkiene.lina@gmail.com  

19.

Seilius Darius

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

8 698 03709


darius.seilius@zapo.lt

20.

 

Audronė Šimkuvienė

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

8 687  35197

audrsim@gmail.com

21.

Tenys
Antanas

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 443) 98 200

 

 

meras@mazeikiai.lt

 

 

22.

Vaitiekienė
Audronė

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

 8 686 75491

 a.vaitiekiene@mvandenys.lt 
raudone@gmail.com

23.

Venclovas Romas

Deklaracijos

Darbo partija 

8 650 77776 

info@roventa.lt

24.

Virkutis Andriejus

Deklaracijos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga 

8 687 45409 

virkutisandriejus@gmail.com

25.

 

Visminas Vytautas

Deklaracijos

Partija Tvarka ir teisingumas

8 698 32955

vismminas@gmail.com

26.

Vyniautas Deivydas

Deklaracijos

Lietuvos socialdemokratų partija

 8 686 45504

deivydas.vyniautas@yahoo.com

27.

Žičkus Jonas

Deklaracijos

Partija Tvarka ir teisingumas

8 698 36835 

jonaszickus@gmail.com