Taryba

Komitetai

EKONOMIKOS, FINANSŲ IR VIETINIO ŪKIO KOMITETAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Telefonas

El. paštas

1. 

Deivydas Vyniautas (pirmininkas)

8 686 45 504

deivydas.vyniautas@yahoo.com;

dv@gruste.lt

2.

Jonas Žičkus (pavaduotojas)

8 698 36 835

jonaszikus@gmail.com

3.

Virginija Eidimtienė

8 698 84 718

 evirga@gmail.com

4.

Odeta Jasmontienė 

8 610 46 709

odeta.jasmontiene@sb.lt

5.

Ona Kelpšienė

8 682 29 080

onutekelpsiene@gmail.com

6.

Jonas Strazdauskas

8 698 37 064

jonas.strazdauskas@gmail.com

7.

Pranas Trakinis

8 686 53 372

p.trakinis@gmail.com

8.

Antanas Tenys

8 612 90 514

tenysantanas@gmail.com

9.

Andriejus Virkutis

8 687 45 409

virkutisandriejus@gmail.com

 

ŠVIETIMO, KULTŪROS IR SPORTO KOMITETAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Telefonas

El. paštas

1.

Viktoras Bugnevičius (pirmininkas)

8 687 44 633

viktoras.bugnevicius@mst.lt

2.

Sigutė Bernotienė (pavaduotoja)

8 650 49 227

sigute.bernotiene@mazeikiai.lt

3.

Paulius Auryla

8 682 39 453

paulius.auryla@gmail.com

4.

Rūta Matulaitienė

8 673 46 615

rutamatulaitiene@gmail.com;

ruta.matulaitiene@mazeikiai.lt

5.

Lina Rimkienė

8 682 43 301

rimkiene.lina@gmail.com

6.

Virginijus Sungaila

8 676 74 114

Sunkiaigaila0121@gmail.com

7.

 Milda Zubavičienė

8 656 70 347

milda.zubaviciene@gmail.com

 

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS IR SOCIALINIŲ REIKALŲ KOMITETAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Telefonas

El. paštas

1.

Milda Šukienė (pirmininkė)

8 612 23 504

mildasve@gmail.com

2.

Zita Šaulienė (pavaduotoja)

8 687 29 630

z.sauliene@sscentras.lt

3.

Genoveita Gricienė 

8 618 72 745

genoveita@gmail.com

4.

Irena Macijauskienė

8 698 89 715

macijauskiene.irena@gmail.com

5.

Reda Šiaulienė

8 615 11 855

siauliene.reda@gmail.com

 

KAIMO REIKALŲ IR GAMTOS APSAUGOS KOMITETAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Telefonas

El. paštas

1.

Vytautas Visminas (pirmininkas)

8 698 32 955

vismminas@gmail.com

2.

Paulius Pocevičius (pavaduotojas)

8 614 20 352

p.pauliuspocevicius@gmail.com

3.

Nerijus Baužys

8 616 30 039

Nerijus@hotrema.lt

4.

Jonas Jurkus

8 699 04 058

jurkusmazeikiai@gmail.com

5.

Laurynas Jonauskas

8 626 42 694

 l.jonauskas@gmail.com

 

KONTROLĖS KOMITETAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Telefonas

El. paštas

1.

Lina Rimkienė (pirmininkė)

8 682 43 301

 rimkiene.lina@gmail.com

2.

Jonas Žičkus (pavaduotojas)

8 698 36 835

jonaszikus@gmail.com

3.

Nerijus Baužys

8 616 30 039

Nerijus@hotrema.lt

4.

Laurynas Jonauskas

8 626 42 694  l.jonauskas@gmail.com 

5. 

Irena Macijauskienė

8 698 89 715  macijauskiene.irena@gmail.com

6.

Zita Šaulienė

8 687 29 630

z.sauliene@sscentras.lt

7.

Reda Šiaulienė

8 615 11 855 siauliene.reda@gmail.com

8.

Andriejus Virkutis

8 687 45 409

virkutisandriejus@gmail.com