Muzikinis spektaklis ,,Tabulas Musica“

Rugsėjo 17 d., penktadienį, 18.00 val., Mažeikių kultūros centro Didžiojoje salėje muzikinis spektaklis „Tabulas Musica“ (rež. Valentinas Masalskis) 

Dalyvauja „ÆMOTION Theatre“. Renginį pristato Martynas Januška. 

„Tabulas Musica“ – tai Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto vaidybos studentų, pasivadinusių „ÆMOTION Theatre“, muzikinis, ritminis pasirodymas.

XXI  amžiaus žmogus vis dažniau atsiriboja nuo bendruomenės, nes individualumas mūsų dienomis iškeliamas kaip viena svarbiausių vertybių. Dėl to pamirštame, kad žmogaus būtis yra neatsiejama nuo bendravimo vieniems su kitais. Juk bendras darbas yra galinga, neįtikėtinai daug apimanti jėga ir šis pasirodymas yra tarsi priminimas, kokie stiprūs galime būti, kai susivienijame. Pasirodymas susideda iš įvairaus žanro dainų ir ritmų, kurie dinamiškai kontrastuoja.

Vienatvės ir atsiribojimo tema taip pat ryški ir jauniausio lietuvių klasiko, rašytojo Vytauto Mačernio poezijoje. 2021–ieji – tai šimtasis poeto jubiliejus, kuriam paminėti „ÆMOTION Theatreׅ“ nariai parengė bardišką muzikinį, ritminį gatvės pasirodymą. Egzistencializmo ir melancholijos persmelkti tekstai padeda pažvelgti į vienatvę kitu kampu ir atrasti savyje tai, kuo vėliau galima dalintis su kitais.

Kūrybinės grupės vadovai: profesorius, režisierius Valentinas Masalskis bei docentė, kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė.