Vyskupijoje – apie Mažeikių rajono bažnyčias

Liepos 3 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė Žemaitijos sostinėje – Telšiuose –  susitiko su Jo Ekscelencija Telšių vyskupu ordinaru Kęstučiu Kėvalu. Kalbėta apie Mažeikių rajono bažnyčias – jų būklę, finansinę paramą, ryšių su bendruomenėmis stiprinimą. Tai pirmasis toks vietos savivaldos vadovų vizitas į vyskupiją.

Savivaldybės meras ir Savivaldybės administracijos direktorė taip pat apžiūrėjo Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią. Garbingos  65-erių metų sukakties proga pasveikino šios bažnyčios kleboną dek. prel. Juozą Šiurį. Sedoje susitiko su Švč. Mergelės Marijos Emimo į dangų bažnyčios klebonu dek. kunigu Modestu Ramanausku, domėjosi bažnyčios stogo dažymo darbais, kurie turėtų būti pradėti artimiausiu metu. Šiemet iš savivaldybės biudžeto skirta 17 tūkst. Eur Sedos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir Sedos Šv. Jono Nepomuko bažnyčių  stogų valymo ir dažymo darbams. Pasidžiaugta, kad AB „ORLEN Lietuva“ Pikelių parapijai skyrė 15 tūkst. Eur. Šios lėšos bus naudojamos projekto „Pikelių Švč. Trejybės bažnyčios stogo darbai (remontas, restauravimas, apsaugos techninių priemonių įrengimas“ papildymui bei koregavimui. Aptartas ir Savivaldybės finansinis prisidėjimas.

Susitikime su Telšių vyskupu kalbėta ir apie Mažeikių Švč. Pranciškaus Asyžiečio ir Švč. Jėzaus Širdies, Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo, Židikų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčias.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos