Vyks seminaras apie daugiabučių namų atnaujinimą (modernizavimą)

Seminaras gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms apie daugiabučių namų atnaujinimą (modernizavimą).

Seminaro vieta – Mažeikių viešoji biblioteka (Laisvės g. 31).

Seminaro laikas – spalio 15 d. 14.00 val.

Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu. Taip pat pateikta naujausia informacija apie mažąją renovaciją.

Mokymus ves specialistai:

Edvinas Bindokas, ekonomistas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas. 

Rolandas Klimavičius, Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo, teisės aktų rengimo ir atstovavimo teismuose srityse.

Algimantas Šiaučiūnas, inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, techninės priežiūros vadovas daugiabučių namų modernizavime.

Seminaro dalyvių prašoma laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, saugaus fizinio atstumo ir kt.

Renginys nemokamas. Išankstinė registracija ČIA arba tel. 8 614 17 707.

Išsamesnė informacija tel.: 8 614 17 707, 8 612 14 472 arba el. paštu info@propartners.lt, v.celkiene@betalt.lt

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos

2021 01 11

Ataskaita