Vyko Žaliosios vėliavos įteikimo ceremonija

Gegužės 16 d., trečiadienį, Mažeikių Pavasario pagrindinėje mokykloje vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija.
Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus gavo šios gamtosauginę veiklą vykdančios rajono ugdymo įstaigos: Pavasario, Kalnėnų, Balėnų, Užlieknės pagrindinės mokyklos, darželis-mokykla „Kregždutė“, lopšeliai-darželiai „Delfinas“, „Pasaka“, „Berželis“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“ ir Tirkšlių darželis „Giliukas“, taip pat kaimyninio Skuodo rajono Ylakių gimnazija.
Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius.
Susirinkusiems švietimo įstaigų atstovams už aktyvią gamtosauginę veiklą dėkojo ir Pavasario pagrindinės mokyklos bendruomenės surengta švente džiaugėsi Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis ir vyriausiosios specialistės Justina Ungeitė ir Zina Liepaitė, Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ana Kelpšienė ir Nijolė Zakalskienė.
Gamtosauginių mokyklų programa į aplinkosauginę veiklą įtraukia ne tik mokinius, mokytojus, aptarnaujantį mokyklos personalą, bet ir šeimas bei vietinę bendruomenę.
Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams, todėl mokykla, gavusi šį tarptautinį apdovanojimą, turi tęsti savo pradėtą darbą norėdama ją gauti ir kitais metais.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos