Viekšniuose likviduoto nelegalaus šunų veislyno istorija tęsiasi

Rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, vyko pasitarimas dėl galimai nelegalaus veislyno Viekšniuose, iš kurio pirmadienį paimta apie 30 šunų. Aptarta esama situacija, numatyti tolesni veiksmai. 

Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė į susitikimą pakvietė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato vadovą Alfonsą Meškį, šunis šiuo metu prižiūrinčios Mažeikių gyvūnų globos draugijos savanorę Mildą Riaukaitę ir visuomenininkę influencerę Edita Ram. 

Gyvūnus globojančios organizacijos savanorė pranešė, kad pastebėjus, jog viena kalytė galimai neseniai yra atsivedusi šuniukų vadą, Viekšniuose paimti dar 2 šuniukai, kurie galimai buvo paslėpti. 

Nelegalaus šunų veislyno šeimininkai geranoriškai bendradarbiauja su Gyvūnų globos draugija, yra pasiruošę vykdyti visus reikalavimus, tad nuspręsta kol kas į jokias kitas institucijas nesikreipti. Šiuo metu tyrimą atlieka Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Telšių departamento Mažeikių skyrius. 

Dalį gyvūnų priglaudė Mažeikių gyvūnų globos draugija, dalis išvežta į Telšius. Planuojama, kad jau kitą savaitę pasveikę šuniukai galės keliauti pas norinčius juos globoti – tokių ne vienas. Geros valios žmonės skambina ne tik iš anksto rezervuoti šuniukus, bet ir norėdami jiems padėti. 

Norite ir jūs padėti nuskriaustiems gyvūnams? Kreipkitės į Mažeikių gyvūnų globos draugiją (Vytauto g. 10, Mažeikiai), tel. 8 699 81 662.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos