Viekšnių gimnazija šventė 100 metų jubiliejų

Lapkričio 22 d., penktadienį, paminėtas Viekšnių gimnazijos 100-metis. Šv. Mišiomis Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje prasidėjusi jubiliejinė šventė tęsėsi gimnazijoje. Koncertą-prisiminimą gausiai susirinkusiems buvusiems ir esamiems mokiniams ir mokytojams, darbuotojams ir svečiams surengė gimnazijos bendruomenė. Skambias dainas dovanojo buvę mokiniai, žengiantys profesionalaus menininko keliu ar jau populiarūs atlikėjai.

Jubiliejų švenčiančią gimnaziją sveikino ir išlaikyti aukštą lygį bei sulaukti ir 200 m. jubiliejaus linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Dovanas iš Lietuvos Respublikos Seimo įteikė Seimo narys, Viekšnių mokyklos auklėtinis Jonas Jarutis, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir Seimo nario Valiaus Ąžuolo sveikinimus perdavė Valiaus Ąžuolo patarėja Reda Šiaulienė, Kęstučio Bartkevičiaus – patarėja Virginija Steponavičienė. Švietimo, mokslo ir sporto ministro sveikinimus – ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius dr. Albertas Žalys.

Gražių žodžių negailėjo Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius, kitų rajono mokyklų vadovai, Viekšnių bendruomenės, muziejų atstovai, buvę mokiniai.

Po koncerto būreliais rinkosi įvairių laidų abiturientai, džiaugdamiesi klasės draugų susitikimu, o salėje skambėjo muzika – vyko šventinė diskoteka.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos