Vertins daugiabučių namų kiemų būklę

Šią savaitę darbą pradės darbo grupė, kuri apžiūrės ir vertins Mažeikių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų dangų būklę.

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta darbo grupė, kurioje – Savivaldybės, seniūnijos ir daugiabučių gyvenamųjų namų administruojančių įmonių atstovai užfiksavę ir įvertinę kiemų ir aikštelių būklę išvadas pateiks iki balandžio 10 d.

Išvados ir rekomendacijos bus pateiktos komisijai, sudarytai iš Savivaldybės administracijos specialistų, tarybos narių, visuomeninių organizacijų ir verslo atstovų. Ši komisija nustatys prioritetus ir nuspręs, kuriuos daugiabučių gyvenamųjų namų kiemus būtina tvarkyti pirmiausiai. Kelių atkarpos bus dengiamos nauju asfalto sluoksniu.

Šiemet savivaldybės biudžete daugiabučių gyvenamųjų namų kiemams tvarkyti skirta 150 tūkst. Eur. Praėjusiais metais buvo skirta apie 500 tūkst. Eur, iš kurių suremontuota kone 40 kiemų.

Jau netrukus bus skelbiamas kvietimas teikti prašymus, kuriame gyventojai bus kviečiami prisidėti tvarkant savo daugiabučių namų kiemus pagal Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gegužės 25 d. patvirtintu sprendimu „Dėl daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų dangų remonto, dalyvaujant fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims, tvarkos aprašas“ nuostatas. Planuojama, kad biudžete numatytos lėšos pirmumo teise bus naudojamos tiems daugiabučių namų kiemams tvarkyti, kurių gyventojai pateiks prašymus ir sutiks savo lėšomis prisidėti prie remonto darbų.

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos