Verslo forume – apie pramonės traukos centrą ir rajoną, kuriame gera gyventi

Vakar, lapkričio 22 d., Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Mažojoje salėje (Naftininkų g. 11, Mažeikiai) vyko IQ forumas „Mažeikiai – pramonės traukos centras“. Kartu su Mažeikių rajono savivaldybės atstovais, kviestiniais svečiais ir verslo lyderiais buvo diskutuojama apie regiono ir verslo plėtros vizijas.

Forume dalyvius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, pranešimus apie Mažeikių privalumus ir svarbiausius darbus, siekiant pritraukti pramonės investicijų į Mažeikių rajoną skaitė Savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas, o apie naujuosius Mažeikių miesto infrastruktūros objektus kalbėjo Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė.

Pranešimus taip pat skaitė ir svečiai – EK atstovybės Lietuvoje ekonomikos valdysenos pareigūnas Jonas Rasimas, Lietuvos banko Ekonomikos ir finansinio stabilumo tarnybos direktorius Gediminas Šimkus, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, AB „Orlen Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Dainius Čiuta, AB „Lyra Group“ direktorius Giedrius Štelmokas.

Forumą organizavo Mažeikių rajono savivaldybė, Mažeikių verslininkų asociacija, IQ.

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos