Valdančiojoje daugumoje – pokyčiai

Rugsėjo 26 d. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos frakcijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai pasirašė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą ir atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“.

Veiklos programoje, kurią pasirašė daugumos frakcijos TT seniūnė Sigutė Bernotienė, LVŽS frakcijos seniūnė Milda Šukienė ir TS-LKD frakcijos seniūnė Lina Rimkienė,  detaliai išdėstyti darbai, kuriuos naujoji valdančioji dauguma savo kadencijos laikotarpiu atliks Mažeikių rajono gyventojų labui. Platus sąrašas sujungia darbus kultūros, švietimo, socialinės aplinkos, sveikatos apsaugos, gyvenimo kokybės gerinimo ir kitose srityse.

Naujoji valdančioji dauguma taip pat prisiima atsakomybę ir tęsia buvusių savivaldybės tarybų priimtų sprendimų įgyvendinimą, užtikrina pradėtų darbų tęstinumą.

Dėl akivaizdžios priešiškos bei griaunančios veiklos, nukreiptos prieš Mažeikių rajono savivaldybės merą, Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovus bei koalicijos partnerius, naujoji valdančioji dauguma atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ koordinatoriumi Virginijumi Sungaila.

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programa ČIA

TT, LVŽS ir TS-LKD frakcijos

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos