Unikalus projektas „Folk in jazz“

Rugsėjo 25 d., antradienį, 17 val. Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje –  jauni ir garsūs, pripažinti ir dirbantys Europos scenose. Talentingi, drąsūs ir profesionalūs. Pasaulyje pripažinti atlikėjai atvyksta į Mažeikius. Tai vokalistė Ugnė Bakanauskaitė, violončelininkas Gleb Pyšniak, smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir akordeonininkas Tadas Motiečius.

„Folkloro džiazas – lietuviškos liaudies dainos džiaze ir klasikoje“ – tai projektas, jungiantis tris svarbiausias Lietuvos muzikos tradicijas: liaudies dainas, klasikinę muziką ir džiazą. Programa, sudaryta iš 12 dainų, pristatys penkių Lietuvos etnografinių regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos liaudies muziką. Dainos improvizacijos bus atliekamos derinant klasikinės muzikos ir džiazo stilius bei formas.

 Specialiai šiam projektui kuriamos aranžuotės ir improvizacijos, tačiau muzikai siekia išlaikyti originalią dainų prasminę formą bei harmoniją. Programoje skleisis spontaniška ir subtili muzikos interpretacija.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos