Ugdymo įstaigų vadovai aptarė opiausius klausimus

Šiandien, birželio 20 d., į Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) tarybos posėdžių salę rinkosi Mažeikių rajono ugdymo įstaigų vadovai – čia vyko paskutinis darbinis pasitarimas šiais mokslo metais. Direktoriai su Savivaldybės atstovais aptarė opiausius kylančius klausimus, kaip bus dirbama kitais metais.

Darbinis pasitarimas pradėtas nuo sveikinimų. Direktorių tarybos pirmininkė Ramunė Badaukienė visų vardu pasveikino naujai pradėjusius ir pratęsusius darbus Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovus bei naujai į direktorių gretas įsiliejusią lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorę Rimą Daugnorienę.

Susitikimo metu susirinkusieji diskutavo apie mokinių skaičių klasėse ir klasių komplektų skaičių mokyklose, visos dienos mokyklą, apie planuojamą nuo 2020 metų įdiegti centralizuotą priėmimo sistemą į rajono ugdymo įstaigas, kalbėta apie aptarnaujančio personalo etatus, įstaigų vadovų pavaduotojų priedus, mokinių sveiką mitybą.

Pasitarime dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Saulius Šiurys. L. Nagienė kvietė visus direktorius įvertinti ugdymo įstaigos poreikius, nusistatyti darbų prioritetus ir prašant lėšų pagrįsti jų būtinumą. Taip pat dėkojo vadovams už įstaigų aplinkos sutvarkymą ir pagalbą tvarkant bei gražinant miestą.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos