UAB „Tavo pastogė“ turės naują direktorių

Vasario 14 d. įvyko konkursas UAB „Tavo pastogė“ direktoriaus pareigoms užimti. Laimėtoja – ilgametė bendrovės darbuotoja Vaida Gureckytė. Į pareigas ji bus paskirta gavus Lietuvos banko pritarimą dėl priežiūros institucijos priimtuose teisės aktuose vadovams nustatytų pasirengimo ir tinkamumo reikalavimų atitikimo bei gavus Specialiųjų tyrimų tarnybos informaciją dėl nepriekaištingos laimėtojo reputacijos.

Konkurse dalyvavo du pretendentai. Bendrovės valdybos nariams įvertinus kandidatų atitikimą keliamiems reikalavimams ir tinkamumą šioms pareigoms užimti, priimtas sprendimas – bendrovės „vairą“ patikėti V. Gureckytei.

Šiuo metu ji laikinai eina bendrovės direktoriaus pareigas, o prieš tai dirbo direktoriaus pavaduotoja. Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijoje baigė buhalterinės apskaitos studijas, o Šiaulių universitete įgijo finansų ir bankininkystės bakalauro ir magistro laipsnius.

Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 9 straipsnyje nustatyta tvarka bus kreiptasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie konkursą laimėjusį pretendentą. Į pareigas kandidatė galės būti paskirta tik gavus ir įvertinus informaciją iš STT.

Konkursas UAB „Tavo pastogė“ direktoriaus pareigoms užimti paskelbtas po to, kai dar praėjusių metų rugpjūtį buvęs bendrovės direktorius Antanas Naujokas UAB „Tavo pastogė“ valdybai pateikė prašymą atleisti jį iš darbo šalių susitarimu.

Savivaldybės administracija yra UAB „Tavo pastogė“ kontrolinio akcijų paketo (78,05 proc.) valdytoja.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos