Už įveiktą koronaviruso bangą – ačiū!

Birželio 1-oji, Tarptautinė vaikų gynimo diena, vasaros pradžia ir dėkojimo diena – „Ačiū, Lietuva“, todėl ir Mažeikių rajono savivaldybė skelbia „Ačiū, Mažeikiai“!

17.00 val. visame rajone suskambo AČIŪ, supintas iš muzikos garsų, žodžių, skrydžių dangaus platybėse, visiems, kurie ištvermingai dirbo ir tebedirba koronaviruso grėsmės akivaizdoje, taip pat tiems, kurie drausmingai laikėsi karantino.

Didžiulis būrys dainuojančių, šokančių džiugino savo skambiais balsais ir gera nuotaika. Miesto gatvėmis nuvilnijo nuskambėjo pučiamųjų orkestro eisena. Ansamblis „Bočiai“ ir kapela „triukšmavo“ prie Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro. Prie Moksleivių namų vyko moksleivių koncertas.

Nuo Mažeikių rajono savivaldybės pastato stogo aidėjo saksofono melodijos. Prie Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro pasirodė Juozo Vaičkaus Skrajojamasis teatras ir vaikų popgrupė, D. Gedvilienės ir Z. Gužauskienės duetas, grupė „Roko citadelė“. Padėkos žodžius išsakė Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.

Mažeikių ligoninės kiemelyje koncertavo folkloro ansamblis „Alksna“, negailėjęs gražių žodžių medikams, dainų ir šmaikščių pasakojimų. Medikams taip pat dėkojo Savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė.

Niekuo nenusileido ir seniūnijos. Čia skambėjo muzika ir dainos – prie Laižuvos, Urvikių, Židikų kultūros centro, Žemalės, Ukrinų kultūros namų, Plinkšių globos namų, taip pat Tirkšliuose, Viekšniuose, Sedoje.

Jau nuo praėjusio trečiadienio muzikiniai sveikinimai radijo „Mažeikių aidas“ bangomis skrieja medikams, pareigūnams, socialiniams darbuotojams ir savanoriams, pardavėjams, vaistininkams, verslininkams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir būtiniausiomis paslaugomis.

Viekšnių gimnazistai inicijavo laiško medikams kūrimą. 80 spausdintų laiškų buvo išdalinta Mažeikių ligoninės darbuotojams, elektroninės laiško versijos išsiųstos Lietuvos medikams, sveikatos biurų specialistams. Laiškas išverstas į anglų, vokiečių, italų, ispanų kalbas – kaip padėka keliauja po pasaulį.

Dėkojame rajono kultūros centrų meno saviveiklos kolektyvams, moksleiviams, jų mokytojams – visiems prisidėjusiems prie nuoširdžios padėkos.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos