Tvarkomi Mažeikių miesto parkai ir skverai

Liepos 9-ąją Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybėje) aptarta Mažeikių miesto parkų ir skverų priežiūra. Į susitikimą pakviestas prieš mėnesį su Savivaldybės administracija paslaugų teikimo sutartį pasirašiusios bendrovės vadovas. Apžvelgti padaryti darbai, įvardyti būsimi, taip pat užsiminta ir apie problemas. Norima sutvarkyti viešąsias miesto erdves taip, kad jos ir buvimas jose džiugintų.
Su UAB „Raguvilė“, paslaugas teikiančia visoje Lietuvoje daugiau kaip 15 metų, vadovu Virginijumi Brazausku susitiko Savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Mažeikių seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius.
Tvarkomi Senamiesčio, Juodpelkio parkai, Reivyčių gyvenamojo kvartalo, Melioratorių parkeliai, Sodų g., Taikos g., Nepriklausomybės skverai, taip pat skverai prie Mažeikių autobusų stoties bei prie V. Burbos g. ir Laisvės g. sankryžos. Pagal pasirašytą paslaugų teikimo sutartį bendrovė įsipareigojo šiose teritorijose prižiūrėti ir tvarkyti pėsčiųjų, dviračių takus ir aikšteles, gėlynus ir želdynus, medelius, žaliuosius plotus, šiukšlines. Susirinkusieji pripažino: yra nemažai apleistų plotų, todėl pirmiausia juos reikia tinkamai sutvarkyti, kad būtų galima taip pat tinkamai prižiūrėti.
Susitikimo metu aptarta atskirų miesto parkų ir skverų būklė. Savivaldybės administracijos direktorė sakė pati apėjusi ir apžiūrėjusi minėtas teritorijas. „Daug kur ant takų kraštų užžėlusi žolė, kurią būtina nupjauti, yra nudžiūvusių ir nulaužtų augalų – vietoj jų reikia pasodinti naujų, būtina apkarpyti medelius, krūmus, ten, kur yra gėlynų, nuravėti juos, nupjauti žolę“, – vardijo L. Nagienė. Parkuose ir skveruose pastebėta ir nulaužtų medelių, išrautų augalų, sugadintų treniruoklių, lauko šviestuvų, šiukšliadėžių, suoliukų, nesurinktų gyvūnų ekskrementų, primėtytų nuorūkų, saulėgrąžų lukštų. Visuomenė taip pat kviečiama prisidėti – svarbūs ne tik tvarkymo ir priežiūros darbai, bet ir tvarkos išsaugojimas.
Sutarta su UAB „Raguvilė“ vadovu susitikti liepos 15 d. Iki tol bendrovė parengs detalizuotą numatomų atlikti Mažeikių miesto parkų ir skverų tvarkymo, priežiūros darbų planą. „Visko vienu metu sutvarkyti neįmanoma, tačiau dirbant atsakingai, nuosekliai galimi teigiami pokyčiai, rezultatai“, – prie tokios išvados priėjo šio susitikimo dalyviai.


Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos