Tiriamos aplinkybės dėl neskaidriai vykdytų viešųjų pirkimų Mažeikių savivaldybėje

Šiandien Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė, kad Šiaulių valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminius tyrimus dėl galimos korupcijos Mažeikių rajono savivaldybėje organizuojant viešuosius pirkimus.

STT pareigūnai vakar sulaikė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narį (buvusį Savivaldybės administracijos direktorių) B. K. ir Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėją S. R. Jiems pareikšti įtarimai dėl didelės vertės kyšių priėmimo (kyšininkavimo).

Šiandien sulaikytas dar vienas Savivaldybės atstovas – Vietinio ūkio skyriaus vedėjas A. Ž., kuris taip pat įtariamas kyšininkavimu.

Tiriamos aplinkybės dėl neskaidriai vykdytų viešųjų pirkimų B. K. einant Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Įtariama, kad Savivaldybėje organizuojant ir vykdant kai kuriuos viešuosius pirkimus iš anksto susitarus iš pirkimuose dalyvaujančių įmonių atstovų buvo priimti kyšiai už tai, kad šioms įmonėms būtų sudarytos išskirtinės sąlygos laimėti pirkimus.

Taip pat sulaikyti keturi minėtų privačių įmonių atstovai. Jiems pareikšti įtarimai dėl Savivaldybės darbuotojų papirkimo.

Įtariamųjų darbo vietose ir namuose buvo atliktos kratos.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Parengta pagal Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos pranešimą

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos