Tikisi geležinkelio stotį paversti traukos objektu

Gegužės 15 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius lankėsi AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir susitikęs su įmonės atstovais aptarė Mažeikių geležinkelio stoties pastato panaudojimo vizijas.
Šiuo metu šis pastatas priklauso AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir įmonės atstovai patikino, kad jie neketina jo perduoti turto bankui ar parduoti. Kol kas sprendžia ir formuoja viziją apie visą Lietuvos geležinkelių infrastuktūrą, kurie stočių pastatai ir liks tik stotimis. Tačiau patikino, kad Mažeikiuose jų poreikiai minimalūs – būtina erdvė asmenims, laukiantiems traukinio ir vieta, kur galima pastatyti bilietų pardavimo aparatą. Tad šis susitikimas – derybų pradžia. Vėliau Savivaldybės meras susitiks ir su AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovu, derėsis dėl tolimesnio bendradarbiavimo.
V. Macevičius išreiškė viltį, kad pastatas būtų perduotas Savivaldybės reikmėms. „Šis pastatas visiškai atitinka savivaldybės poreikius. Čia ir toliau galėtų veikti aktyvių žmonių įkurta „Menų stotis“, atsirasti įvairių pramogų, papildomos erdvės jaunimui ar vyresniems asmenims, techninės kūrybos ar meno dirbtuvės. Gal net galėtų įsikurti turizmo informacijos centras, kavinukė. Šį, mūsų miesto pradžią simbolizuojantį pastatą galima paversti traukos centru,“ – kalbėjo V. Macevičius.
Šiuo metu pastatas yra išnuomotas. Sutartis su „Menų stoties“ įkūrėjais pasirašyta iki 2024 m. Tačiau jauni ir iniciatyvūs žmonės nori turėti garantiją, kad gali ir toliau investuoti bei plėsti veiklą. Pastatas iš išorės renovuotas, tačiau viduje esančiose patalpose būtinas remontas. Jaunimas savo jėgomis ir lėšomis šią vietą jau pavertė jaukiu ir daug žmonių pritraukiančiu objektu. Čia organizuota daugiau nei 50 renginių. O ateities planai dar didesni.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos