Tarybos posėdyje pritarta visiems klausimams

Lapkričio 29 d., penktadienį, beveik keturias valandas vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdyje svarstyti rajono gyventojams aktualūs klausimai. Pritarta visiems. Iš 27 tarybos narių dalyvavo 25.

Socialdemokratas Viktoras Bugnevičius pakeitė iš tarybos atsistatydinusį ir narystę Socialdemokratų partijoje sustabdžiusį Bronių Kryžių. Vietoj jo V. Bugnevičius taip pat išrinktas į Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komitetą.

Pokyčiai ir Kontrolės komitete – vietoj šio komiteto nario B. Kryžiaus išrinktas socialdemokratas Laurynas Jonauskas. Tarybos narės Virginijos Eidimtienės (partija „Tvarka ir teisingumas“) prašymu vietoj jos į komitetą išrinkta Zita Šaulienė (partija „Tvarka ir teisingumas“).

Daugiau rajono bendrojo ugdymo mokyklų, įvertinusios poreikį, galės steigti pailgintos dienos grupes. Tai nėra privaloma. 23 tarybos nariai pritarė šiam leidimui. Patvirtintas minimalus grupę lankančiųjų skaičius – 10, maksimalus – 30. Nustatytas 20 Eur dydžio mėnesinis mokestis už pailgintos dienos grupėje teikiamas paslaugas, nepriklausomai nuo lankytų dienų skaičiaus. Tai yra pusdienis vaiko buvimo po pamokų pailgintoje grupėje kainuotų apie 1 Eur. Surinktas mokestis bus naudojamas tokios grupės mokytojo atlyginimui mokėti.

Tarybos nariams Mažeikių sporto mokyklos ir Mažeikių rajono viešosios bibliotekos vadovai išsamiai pristatė savo veiklą. Politikai pakviesti paskutinę rudens dieną – lapkričio 30-ąją – atvykti į biblioteką, kurioje antrą kartą organizuojama Knygų mugė (praėjusiais metais joje buvo apie 600 dalyvių).

Pristatyta naujovė – Mažeikių rajono savivaldybės išleistas Mažeikių krašto kultūros paveldo kalendorius 2020 metams. Jubiliejines datas surinko Janina Dambrauskaitė, tekstus parengė ir medžiagą parinko Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rūta Končiutė-Mačiulienė, maketavo ir spausdino Mažeikių spaustuvė. Iliustracijų autorė – mūsų žemietė, gyvenanti Švedijoje, dailininkė, grafikė Asta Norkutė į šį tarybos posėdį atvyko pristatyti savo kūrinių.

Unikalus kalendorius bus naudojamas kaip savivaldybę reprezentuojanti dovana. Šiuo metu išleista 500 vnt.

Paskutinis šių metų tarybos posėdis planuojamas gruodžio 13 d., penktadienį.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos